Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Doteková lázeň Doteková lázeň


Doteková lázeň

Dotek je naše životní potřeba. Vzpomínky na tento příjemný kontakt, máme uloženy v paměti už od narození. Miluji doteky. Pokaždé když dostávám doteky – masáž, žasnu nad tím, jak je to úžasné. Cítím se pak jako znovuzrozená. Máte to podobně? Jak se cítíte, když se Vás někdo dotýká s láskou a respektem? Už si to ani nepamatujete?

Doteková lázeň je celotělová  smyslná masáž luxusním a vědomým dotekem. 2 hodiny Vás budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé Vaše tělo se bude koupat v těch nejkrásnějších pocitech. Na přání můžete mít celou hodinu masírování peříčky nebo kožešinkami. Tato masáž je určeny pro všechny, kteří si přejí hluboké uvolnění, dostat se do kontaktu se svým tělem.

Jsem tady pro Vás
Jasmína

Jasmína