Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

První máj je lásky čas. Po celý květen můžete zakoupit dárkové balíčky plné péče pro Vaše nejbližší s 15% slevou pro Vás.

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Etický kodex Etický kodex


Tradiční tantrickou masáž mohou provádět pouze certifikovaní maséři, kteří prošli profesionálním výcvikem schválené instituce. Mají osvojenou fyziologii, akupresuru, reflexologii a psychosomatiku. Na rozdíl od masérů erotických podniků, jenž své služby nesprávně nazývají tantrickou masáží a navíc nejsou vyškolení maséři, nemůže u mě dojít ke kontraindikaci a zdravotním potížím.

Neposkytují žádné erotické služby a neprovádím masáž vlastním tělem, ale za pomoci speciálních pomůcek k tomu určených. Masáž probíhá pouze jednosměrně od maséra ke klientovi a vzájemné doteky jsou nepřípustné. Vždy plně respektuji hranice klienta. Pokud bude klient nahý nebo si ponechá vlastní či jednorázové prádlo a nebo sarong záleží pouze na něm.

Terapeut provádí klienta tantrickým rituálem, učí jej správné technice dýchání a tím i hlubšího vnímání vlastního těla a prožitků. V rámci holistické podoby tantrické masáže může masér zahrnout i intimní partie a anální oblast avšak nikoliv se sexuálním podtextem. Dosažení orgasmu není účelem tantrické masáže a mezi masérem a klientem nikdy nedochází k sexuálnímu styku a jiné sexuální aktivitě.

Tantrická masáž se vylučuje s připlacením nebo poskytnutím erotických služeb (orální sex apod.) a masér může masáž s okamžitou platností přerušit bez nároku na vrácení peněz (v případě vyžadování podobných služeb klientem).

Čerpám se znalostí psycho-terapeutických postupů s ohledem na celostní přistup ke klientovi.

Mým cílem je spokojenost klienta, a proto po masáži následuje shering, který je pouze dobrovolnou součastí.

Pokud klient není spokojen s masáží, může bez udání důvodu masáž přerušit. V tomto případě se bude účtovat pouze doba proběhlé masáže, nikoliv kompletní služba.

Masáž probíhá za přísných hyginických podmínek a v případě masáže intimních oblastí má masér vždy jednorázové sterilní rukavice a lubrikační gel bez chemických přídavků. Před samotným zahájením masáže se klient osprchuje a masér umyje ruce antibakteriálním mýdlem.

Všechny kosmetické přípravky a masážní oleje jsou v bio kvalitě.

Klient si vždy může vybrat olej a zvolit intenzitu doteků.

Objednávka je platná až po zaplacení zálohy - připsání na účet nejpozději 48 hodin před začátkem retreatu či masáže.

Platba probíhá v hotovosti. Možnost uhrazení celé masáže předem na bankovní účet je možný.

Jasmína