Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Intuitivní terapie Intuitivní terapie


Je terapie těla a duše skrze poznatky, prožitky a intuici. Terapeut je vlastně váš průvodce, který Vás celou terapií provází. Vše se děje na základě toho jak rychle se umíte uvolnit, na vašich možnostech a schopnostech jít v dané chvíli do hloubky vašich potíží. Léčení začíná už začátkem terapie. Je zde důležitá vzájemná důvěra. Celý proces probíhá s láskou a respektem ke klientovi.

Na začátku je krátké povídání, pak dle vašeho rozpoložení, potíží, terapeut vybere vhodnou terapii pro vás z prvků Shiatsu, TČM, kraniosakrální techniky bioenergetického cvičení nebo energetické masáže.

Účinky intuitivní terapie

Intuitivní terapie vám může pomoci objevit příčinu a uvolnit váš blok. Je také vhodná, pokud už na svém problému pracujete a potřebujete posunout dál.

Reiki terapie

Reiki je léčivá energie, která prostřednictvím rukou terapeuta protéká k druhému člověku nebo k sobě samému. Harmonizuje a vyrovnává energetické pole člověka, aktivuje vlastní síly organismu, tím že čistí a zásobuje orgány energií. Reiki působí v rovině fyzické, mentální a duchovní. Reiki se nelze předávkovat, tělo příjemce si samo určí kolik, a kam přijme.

(Zasvěcení do reiki - mistr reiki paní Věra Taussigová viz www.reiki.webpark.cz)

Jsem tady pro Vás
Jasmína