Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Lávové kameny Lávové kameny


Lávové kameny

Tato masáž za pomoci lávových kamenů vychází ze starých čínských technik. Při masáži se používají kameny z černé lávy pro svoji vysokou energetickou vibraci a schopnost dlouho držet teplo. Masáž horkými lávovými kameny patří mezi velmi příjemné a hluboce relaxační procedury. Působí na celý organizmus, a to především teplem a energií vlastních kamenů.

Pociťte blahodárnou sílu lávových kamenů

Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky a křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.

Na jemnohmotné úrovni se zlepšuje tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker i meridiánů. Pocit na konci masáže lze přiblížit okamžiku, kdy se propadáme do spánku – ale zatímco při usínání onen příjemný pocit pokaždé zaspíme, v tomto případě si ho můžeme naplno prožít.

Příjemné teplo sálající z lávových kamenů vám přinese uvolnění

Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich.

Jsem tady pro Vás
Jasmína