Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Jako naše tělo potřebuje pravidelně relaxovat, tak i mysl potřebuje někdy odpočinek.

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Pro ženy Pro ženy


Vítej v této sekci pro tebe.  Žena je poslem lásky a krásy. Potřebuje tvořit. Dostávat pozornost od svého partnera, aby byla šťastná. Chce žít v harmonii.

Pozorně si přečti, co může být tvojí inspirací či impulzem.

Jasmína

Pro tvojí pohodu a osobní rozvoj doporučuji, dotekovou lázeň, tantrickou masáž, vaginální mapování, tantra retreat, taneční meditaci nebo jen sdílení či konzultaci.

Doteková lázeň

Je celotělová smyslná masáž luxusním a vědomým dotekem. 2 hodiny Vás budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé Vaše tělo se bude koupat v těch nejkrásnějších pocitech. Na přání můžete mít celou hodinu masírování peříčky. Tato masáž je určeny pro všechny, kterým chybí doteky. Potřebují cítit péči, dostat se do kontaktu se svým tělem. Přejí si hluboké uvolnění.

Tantrická masáž pro ženy

Je celotělová smyslná masáž. V bezpečném prostoru respektu a důvěry zažiješ luxusní doteky peříčky, kožešinkami, dlaněmi, prsty a teplým vonným olejíčkem. Je to rituál pro tělo i duši.  Inspirace pro prožívání tvojí intimity. Dovolíš si oddat se této léčivé a energetické lázni.

Vaginální mapování - léčení našeho ženství

CO JE VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ?

Je jemná léčivá masáž, při které se postupně procházejí v různých úrovních a místech stěny vagíny. Pomocí vědomého doteku, jehož intenzitu a délku určuje přijímající žena, se jednotlivá místa vagíny zbavují napětí, nebo se do nich znovu přivádí cit a oživují se. Skrze doteky se přijímající žena dostává do hlubokého kontaktu s každým místem uvnitř. Pomocí dechu, zvuku a pohybu vyjadřuje pocity, které v ní dotyk v daném místě vyvolává. Na fyzické úrovni vnímá, jak se uvolňuje napětí tkáně nebo jak se tkáň oživuje, na psychické úrovni vnímá emoce, které se vynořují (smutek, lítost, vinu, hněv, radost) a dovolí si je naplno procítit.

Díky masáži dochází k postupnému uvolnění, oživení a prokrvení v celé pánvi, což vede k pocitu síly, uzemnění, a regenerace. Pomůže ti milovat svoje tělo a důvěřovat svým pocitům, získat svobodu a prožívat rozkoš navzdory minulým prožitkům zneužití. Změní se od základu tvůj vztah k sobě. Naučíš se naslouchat sama sobě a žít co tě baví. Zlepší se tvůj partnerský vztah ale i všechny tvoje vztahy v životě. V některých případech pomůže i při neplodnosti.

Kdy jít na vaginální mapování?

Máš staženou pánev, chceš obnovit či zlepšit svůj intimní život, propojit se svým ženstvím, máš bolestivou menstruaci, zažila jsi fyzické nebo psychické zneužití, prožila jste těžký porod, máš nástřihy hráze, chceš udělat změnu v životě.

Jak probíhá mapování?

Na začátku sdílíme, pomocí protažení, tance se dostaneme hluboko k sobě do svého těla, abychom se cítily v pohodě a bezpečně, uvolníme mysl. Až když je žena připravena, sama rozhodne, kdy můžeme začít s mapováním.

Citlivě, pomalu s respektem postupně mapuji 3 okruhy vagíny ve směru hodinových ručiček. Postupně se dotýkám míst vně i uvnitř vagíny. Žena si sama říká jak a kdy přitlačit, určuje, který citlivý bod nebo bolestivé místo chce uvolnit.

Na konci ošetření má žena opět možnost sdílet, nechat se jemně namasírovat, a nebo příjemně odpočívat.

Terapie trvá 2-3 hodiny, protože se mapují 3 okruhy vagíny ve 3 hloubkách, je dobré absolvovat minimálně 3 ošetření. Málokdy se při prvním mapování uvolní všechny důležité body.

Tantra retreat pro páry

V bezpečném prostoru lásky a přijetí se otevřete novým dotekům. Naučíte se jak používat vědomý dotek. Jak si říct o to co potřebuji. Zpestříte svůj intimní vztah. Objevíte novou cestu k vzájemnému uvolnění a potěšení. Můžu být vaší inspirací a průvodcem na nové cestě ve vašem intimním vztahu s partnerkou/partnerem.

Tantra retreat pro tebe

Je návrat k sobě. Je inspirací, kde se najdeš. Dozvíš se jak komunikovat se svým tělem. Objevíš své hluboce uložené touhy ale i strachy. Pomůže ti být ve svém intimním vztahu vědomá. Impulz jak prožívat úžasné intimní spojení se svým milovaným partnerem.

 

Jsem tady pro vás
Jasmína 602 444 665

Jasmína