Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Vánoční dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.czZajímavosti

Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Pro ženy Pro ženy


Tantrická masáž pro ženy

Prostřednictvím vědomého doteku se dostáváš sama k sobě. Cítíš podporu a přijetí. Otevírá se ti možnost uvolnit a léčit tvá vnitřní zranění. Žít svojí pravdu. Tantrická masáž tě dovede k harmonizaci tvého těla a duše. Promění bolest v potěšení. Pomůže ti přijmout a uvolnit pocity studu, strachu z nepřijetí nebo odmítnutí. Je zároveň hluboce uvolňující.

Doteková lázeň

Je celotělová smyslná masáž luxusním a vědomým dotekem. 2 hodiny Vás budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé Vaše tělo se bude koupat v těch nejkrásnějších pocitech. Na přání můžete mít celou hodinu masírování peříčky. Tato masáž je určeny pro všechny, kterým chybí doteky. Potřebují cítit péči, dostat se do kontaktu se svým tělem. Přejí si hluboké uvolnění.

Vaginální mapování - léčení našeho ženství

Jasmína

Co je vaginální mapování?

Je jemná léčivá masáž, při které se postupně procházejí v různých úrovních a místech stěny vagíny. Dotykem, jehož intenzitu a délku určuje přijímající žena, se jednotlivá místa vagíny zbavují napětí, nebo se do nich znovu přivádí cit a oživují se. Během mapování se přijímající žena dostává do hlubokého kontaktu s každým místem, na kterém chce pracovat. Skrze svůj dech, zvukové a pohybové projevy vyjadřuje pocity, které v ní dotyk v daném místě vyvolává. Na fyzické úrovni vnímá, jak se uvolňuje napětí tkáně nebo jak se tkáň oživuje, na psychické úrovni vnímá emoce, které se vynořují (smutek, lítost, vinu, hněv, radost) a dovolí si je naplno procítit. Tím, že každému místu věnuje plnou pozornost, dostává se do hlubokého kontaktu se svým tělem a tím i s traumaty a zraněními, která do něj byla během různých životních situací podvědomě uložena, aby ji ochránila před bolestí. Tato uložená traumata v těle zůstávají a působí v našem životě jako nejrůznější fyzické a psychické bloky. Ve vagíně se navíc stávají bariérou plného prožívání sexuality a brání nám v plném využití našeho potenciálu a ženské síly.

Díky masáži dochází k postupnému uvolnění, oživení a prokrvení v celé pánvi, což vede k pocitu síly, uzemnění, osvěžení a regenerace.

Kdy jít na vaginální mapování?

Máte staženou pánev, chcete se propojit se svým ženstvím, máte bolestivou menstruaci, zažila jste fyzické nebo psychické zneužití, chcete prožívat naplno svojí sexualitu, prožila jste těžký porod, máte nástřihy hráze, chcete změnit ve svém životě, to co jste si doposud nemohla dovolit.

Jak probíhá mapování?

Začínáme povídáním, laděním se pomocí hudby. Pak se protáhneme, zatančíme si, uvolníme mysl a opět se ladíme, abyste se cítila v pohodě a bezpečí. Až když je žena připraven, sama rozhodne, kdy můžeme začít s mapováním.

Citlivě, pomalu, s láskou a s respektem postupně mapuji 3 okruhy vagíny ve směru hodinových ručiček. Postupně se dotýkám míst vně i uvnitř vagíny. Žena si sama říká jak a kdy přitlačit, dává pozornost bodu, který chce uvolnit a vyléčit. Když přijme sama sebe, dovolí si to, trauma se uvolní. Během mapování si také sama určuje, který citlivý bod nebo bolestivé místo chce uvolnit.

Na konci ošetření má žena opět možnost sdílet, nechat se jemně namasírovat, a nebo příjemně odpočívat.

Terapie trvá 2-3 hodiny, protože se mapují 3 okruhy vagíny ve 3 hloubkách, je dobré absolvovat minimálně 3 ošetření. Málokdy se při prvním mapování uvolní všechny důležité body.

Vaginální mapování je pro ženy, které nikdy pořádně necítí potěšení z milování, neprožily svůj orgasmus, trápí je menstruační bolesti. Pomůže Vám milovat svoje tělo a důvěřovat svým pocitům, získat svobodu a prožívat rozkoš navzdory minulým prožitkům zneužití. Změní se od základu Váš vztah k sobě. Naučíte se naslouchat sama sobě a žít co Vás baví. Zlepší se Váš partnerský vztah ale i všechny Vaše vztahy v životě. V některých případech pomůže i při neplodnosti.

Jsem tady pro Vás
Jasmína

Jasmína