Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

PODZIMNÍ SLEVY
20% na vybrané masáže

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Pro ženy Pro ženy


Užívám si svojí sexualitu.

Každá z nás může výrazně ovlivnit svůj intimní vztah.

Jasmína

Znám a přijímám svoje tělo takové jaké je? Prožívám při milování potěšení, radost a slast? Zažívám orgasmy? Mám spokojený a naplněný intimní život se svým partnerem? Dotýká se mě partner tak jak potřebuji? Jsou-li tvoje odpovědi Ano, jsi šťastná žena. Pokud si nemůžeš odpovědět někde ano a chceš to změnit. Přijď  vyzkoušet a zažít vše co mám pro tebe připravené abys si pak mohla odpovědět ano.

Cesta začíná rituálem přijetí, závěr je pak na tobě kam až se chceš dostat.

Rituál přijetí

Proč je důležité projít rituálem? Pomůže ti objevit krásy svého těla a přijmout ho takové jaké je. Zlepší se ti vztah sama k sobě, budeš sebevědomější a zářit.

Osobnostní rozvoj (můj intimní vztah)

Je návrat k sobě. Objevení a přijetí svojí přirozené sexuality. Dozvíš se jak komunikovat se svým tělem. Objevíš svoje touhy, vášeň. Pomůže ti být ve svém intimním vztahu jistá. Mým záměrem je aby jsi uměla své prožitky použít i ve svém životě.

Vaginální mapování

Jak funguje VP?

Díky kontaktu  s jednotlivými body ve vagíně a jemné masáži dochází k uvolnění a prokrvení v celé pánvi. Můžeš zažít pocit síly, uzemnění. Dochází k rozpuštění traumatu, které napětí způsobilo.

Kdy jít na VP?

Na vaginální mapování přicházejí ženy, které cítí stažení v pánvi, chtějí obnovit nebo zlepšit svůj intimní život, po narození dítěte už to není jako dřív, propojit se svým ženstvím. mají bolestivou menstruaci, zažily těžky porod psychické nebo fyzické zneužití.

Jaký je přínos VP?

Naučíš se milovat svoje tělo a důvěřovat svým pocitům. Získáš svobodu prožívat rozkoš navzdory minulým prožitkům zneužití. Změní se od základu tvůj vztah k sobě. Naučíš se naslouchat sama sobě a žít co tě baví. Zlepší se tvůj partnerský vztah.

Taneční meditace

Je léčení pohybem. Najít opět radost ze života. Inspirace jak si dovolit pohybovat se tak jak to cítím. Vytančit vše co mně stahuje, co potřebuji nechat odejít. Následovat impulzy svého těla.

S láskou a úctou
Jasmína

Tel: 602 444 665

e-mail: jasmine.iv@seznam.cz

 

 

Jasmína