Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Masáž drahými kameny Masáž drahými kameny


Masáž drahými kameny

Léčivé účinky drahých kamenů jsou známy již od pradávna a masáže s těmito drahými kameny mají relaxační, harmonizační a regenerační účinky. Masáže pomocí drahokamů spojují přednosti intenzivní dotykové masáže s harmonizující, léčivou energií přírodních minerálů. Drahé kameny působí nejen léčivě na jednotlivé neduhy, ale také v duševní či duchovní rovině. Při masáži dochází k regeneraci celého těla a psychiky.

Vybere se vhodný kámen, kterým se provádí masáž celého těla.

Použití drahých kamenů při masáži

Pro masáž lze použít buď hladký valounek, nebo nerost s krystalickým zakončením. Jedním nebo více vyhlazenými kameny v dlani se jemně krouživými pohyby masíruje tělo. V horkých letních dnech je velmi příjemná jemná masáž obličeje chladivým valounkem.

K akupunktuře se používají přírodní, lidskou rukou neupravené krystaly. Jejich špicí se provádí kupunktura chodidel nebo ucha. Krystalový hrot, aktivuje a zprůchodňuje meridiány a tím pomáhá léčit oslabené orgány.

Na akupresuru reflexních bodů na chodidle či rukou se využívají většinou křišťály, pro svoji léčivou sílu, ale použít lze i jiné kameny, které nám jsou příjemné od pohledu.

Jsem tady pro Vás
Jasmína