Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

JARNÍ SLEVY
20% na vybrané masáže

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Pro muže Pro muže


Každý z nás může ovlivnit svůj intimní život.

Miluješ svojí partnerku a chceš pro ní to nejlepší. Máš rád výzvy? Je-li tvá odpověď ano, chceš objevovat a najít. Objednej se a přijď. Nikdy není pozdě.

 

Jasmína

Osobnostní rozvoj (můj intimní život)

Je návrat k prožívání své přirozené sexuality. Objevíš své hluboce uložené touhy, vášeň. Pomůže ti být ve svém intimním vztahu vědomý. Mým záměrem je aby jsi mohl své poznatky a prožitky využít ve svém životě.

Tantrická masáž

Co je tantrická masáž? Pomůže mi dostat se k mojí intimitě? Objevit mojí sexualitu? Ano, je to celotělová smyslná masáž. V bezpečném prostoru důvěry a respektu zažijete luxusní doteky dlaněmi, prsty, peříčky, kožešinkami a vonnými oleji. Masáž vedu jako rituál. Objevíte a propojíte se se svojí životní = sexuální energií. Za pomoci dechu tuto krásnou energii rozvedete do celého těla. Pomůže vám uvědomit si a rozpustit pocity studu, viny, zlosti, nepřijetí. Uvolní se napětí, energetické bloky. Vaše tělo se bude regenerovat. Můžete cítít radost, štěstí hluboký pocit propojení a příval životní energie. Zažijete doslova intimní setkání sami se sebou v takové intenzitě, kterou si dovolíte.

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi tato masáž pomohla rozpustit stud, vztek a nepřijetí. Cítila jsem pak příval energie, pocit lásky k sobě a vděčnost mému tělu.

4 RUČNÍ TANTRICKÁ MASÁŽ

Pro všechny muže i ženy, kteří  mají rádi doteky, chtějí zkusit, zažít něco nového, cítit se jako král-královna. Je celotělová, luxusní, smyslná masáž. Čeká tě hluboké uvolnění a načerpání energie. Setkání s laskavým dotekem. Doporučuji po dlouhodobém pracovním nasazení nebo jako dárkový zážitek pro své přátele a známé.

Jasmína

TANTRICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY

Tantrická masáž pro páry je krásný rituál pro ty, kteří chtějí dát své intimitě nový impuls a přejí si prožít úžasný a jediněčný zážitek spolu.

Jasmína

Jsem tady pro vás
Jasmína

602 444 665

Jasmína