Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Pro muže Pro muže


Kraniosakrální biodynamika - řešení pro tebe, nový směr

Jsi připravena/ý udělat změnu? Rozhodnuta/tý vydat se na cestu ke kvalitnějšímu životu? ANO znamená první krok.

Napiš, Zavolej, Přijď.

Tvé zdraví je nejvzácnější poklad na světě.

Kraniosakrální biodynamika je hluboká harmonizace těla na buněčné úrovni. Pomůže ti totálně vypnout, uvolnit dlouhodobé psychické i fyzické napětí. Ideální pro psychickou úlevu před i po důležitých zkouškách či jednání. Spustí zdrojování celého tvého organizmu. Blahodárně působí na nervový systém. Kompletně zharmonizuje tělo. Významná podpora při stavech vyčerpání. Uvolňuje pocity úzkosti, lehké deprese. Bonusem pro tebe může být  nalezení a rozpuštění příčiny, která to způsobuje.

Jsme v kontaktu na:

Jasmina.iv@seznam.cz, facebook: @kraniojasmina, tel.: 602 444 665

 

Masáže pro muže

Nirvána - relaxační a regenerační masáž celého těla

Hluboká relaxační a regenerační masáž celého těla v délce 60 minut s možností prodloužení masáže. Při této masáži nastává hluboké uvolnění těla, mysli i duše. Doteky masérky napomáhají ke zklidnění organismu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie, uvolňuje svaly a meridiány v těle a nastává vyloučení endorfinů.

  • Masáž navozuje pocit klidu a harmonie
  • Doporučujeme při stresu, přepracovanosti, napětí
  • Masáž uvolňuje svaly, meridiány a nastává vyloučení endorfinů

Východ slunce - energetická masáž

Jako když se probouzí den, a slunce vychází na obzor. Tak terapeut velmi pomalými, pevnými, důraznými, silnými, ale i velice jemnými doteky projde celé Vaše fyzické i energetické tělo.

Zažijete pocit propojení

Tyto speciální doteky uvedou Váš  organismus do přirozené a zdravé rovnováhy. Dostaví se krásný pocit uvolnění, může se Vám zdát, že se čas zastavil a Vy plynete v prostoru. Pocítíte laskavost, péči a uvolnění. Vaše tělo bude energeticky harmonizováno a zbaveno toxické energie.

Doteková lázeň

Je celotělová  smyslná masáž luxusním a vědomým dotekem. 2 hodiny Vás budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé Vaše tělo se bude koupat v těch nejkrásnějších pocitech. Na přání můžete mít celou hodinu masírování peříčky. Tato masáž je určeny pro všechny, kterým chybí doteky. Potřebují cítit péči, dostat se do kontaktu se svým tělem. Přejí si hluboké uvolnění.

Tantra retreat pro páry

V bezpečném prostoru lásky a přijetí se otevřete novým dotekům. Naučíte se jak používat vědomý dotek. Jak si říct o to co potřebuji. Zpestříte svůj intimní vztah. Objevíte novou cestu k vzájemnému uvolnění a potěšení. Můžu být vaší inspirací a průvodcem na nové cestě ve vašem intimním vztahu s partnerkou /partnerem.

4 ruční tantrická masáž Sultán

Prostřednictvím doteků 2 tantrických bohyň, se dostáváš k sobě. Čas jakoby se zastavil, cítíš podporu a přijetí. Tvoje tělo si právě teď může dovolit vypnout, uvolnit napětí a dlouhodobý stres. Koupeš se v dotekové lázni. Tvoje životní – sexuální energie stoupá a klesá, tak jak si dovolíš. Můžeš a nemusíš explodovat.

Tantrická masáž sultán
Tantrická masáž sultán

Jsem tady pro vás
Jasmína 602 444 665

Jasmína