Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.czZajímavosti

Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

O mně O mně


O mně

Jmenuji se Iveta Jasmína Smith. Jsem shiatsu terapeut, bodyworker. Při práci s tělem používám vědomý dotek a další techniky, které jsem se naučila a vyzkoušela si i na svém těle. Pracuji s životní - sexuální energií, která je léčivá. Může pomoci ženám i mužům, aby byli ve své životní energii. Znali svoji intimitu. Mohli mít partnerku, partnera svých snů.

Každá bolest  těla má svůj příběh. Aby tělo mohlo uvolnit trauma, potřebuje se cítit v bezpečí a přijímáno. V té chvíli s ním komunikuji, naslouchám mu, nabízím léčivé impulzy. Přes práci s tělem se léčivé impulsy díky doteku dostávají do mysli. Často se dlouho potlačovaná emoce dostane ven. Společně s vyjádřením emocionální bolesti odejde i bolest tělesná.

Jak souvisí tělo, duše a psychika jsem poprvé pocítila na vlastní kůži před 13 lety. Mé stavy, neustále únavy, pocitu sevření, bolesti za krkem byly neúnosné. Začala jsem je řešit pomocí meditací, Reiki léčivé energie a prací sama na sobě. Ulevilo se mi a můj stav se zlepšoval. Studiem zdravotních masáží a Shiatsu jsem se dostala k hlubšímu poznání a léčení svého těla i duše. Díky Bioenergetickému výcviku u Johna Hawkena, studiu Cranoisacralní terapie u Zdenky Ocelíkové a v poslední době tantře-prací s životní, sexuální energií jsem objevila další možnosti. Jak se více uvolnit, pustit staré vzorce chování, být sama sebou a celá se zharmonizovat.

Iveta Jasmína Smith

Jasmína