Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Jako naše tělo potřebuje pravidelně relaxovat, tak i mysl potřebuje někdy odpočinek.

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Reference Reference


Byl jsem u Jasmíny na tantrickém retreatu mnohokrát. Proč jsem k ní začal chodit ? Chtěl jsem poznat a zažívat svoji životní energii ve své nejzákladnější podobě. Spojit se s ní a získat k ní častější a rychlejší přístup. Při sexu s partnerkou jsem narážel na různé bloky a můj prožitek zůstával povrchní a pouze fyzický a postupně vlastně neuspokojující. Při retreatu mám dostatek času a prostoru vnímat sám sebe. Potřeba “výkonu” neodvádí moji pozornost. Zjistil jsem, že potřebuji zpomalit, abych dokázal vnímat co je za jinak známými pocity a dokázal dovolit moji energii, aby začala proudit a žít vlastním životem. Jasmína má neuvěřitelný cit pro energii, dokáže neomylně najít ta správná místa, pomoct rozproudit energii a povzbudit, abych si dovolil tuto energii pustit a projevit. Objevují se při tom různé fyzické bloky - na zádech, ramenou, stehnech, tříslech,... a já pak vše uvolňuji zvukem, projevuji své já a cítím, co jsem nikdy necítil. Je to pokaždé jiné, nové a hlavně osvěžující. Odjíždím pak od Jasmíny, opět s novou chutí žít naplno a radovat se z toho. Proto doporučuji tantra retreat s Jasmínou každému, kdo chce zjistit co je opravdu zač. Kdo chce poznat, co může být za obyčejnou sexuální energií, kdo chce zase zažít radost ze života. Jasmína to za vás neudělá, ale pomůže vám objevit váš vlastní potenciál. A to je trvalejší než jakýkoliv jednorázový zážitek.
Miloš, manager mezinárodní firmy, březen 2019

Masáž u Ivety Smith byla úžasná. Měla jsem docela náročné období a po pár týdnech silné bolesti zad, se mi konečně ulevilo. Masáž byla velmi jemná a citlivá. Iveta dokáže intuitivně nalézt místo, odkud bolest vychází a to důkladně a jemně rozmasírovat. Velmi mi pomohlo i povídání. Pomohla mi uvědomit si příčinu mého problému a z něho plynoucího stresu, který mi bolest způsobil. Po masáži jsem se cítila jak znovuzrozená, uvolněná a bolest zad se již nevrátila.
Děkuji paní Zuzka podnikatelka, Ústí nad Labem, 15.10. 2018

Shiatsu masáž vřele doporučuji všem, kteří chtějí nalézt ztracenou vnitřní rovnováhu. Po ošetření Shiatsu se cítím skvěle, jak fyzicky tak psychicky. Užívám si příjemné pocity, které ve mně dlouho přetrvávají. Starosti a stres zmizí a zůstává jen radost ze života. Děkuji Iveto za Váš přístup a podporu.
Jitka z Teplic, 10.4. 2017

Milá paní Jasmíno,
děkuji  za krásnou masáž rozety. Masáž rozety od Vás byla jednou z nejlepších, kterou jsem kdy zažil. Vaše jemné ruce a něžný přístup vytvořil důvěrné a harmonické prostředí.
Děkuji, Honza z Prahy, 8.4.2017

Tantrická masáž od paní Ivety byla pro mě úžasná. Jenom to, že jsem si takový zážitek dovolil, bylo pro mě překročením letitých tabu. Moje představy o tantrické masáži byly zcela mimo realitu, zato skutečný zážitek překonal všechna moje očekávání. Počáteční ladění na sebe, příjemný prostor umožňující se otevřít, důkladná masáž celého těla, uvolňování energetických bloků v ramenou, na krku a hýždích, připravily moje tělo na příliv energie, proudící celým tělem, zcela odlišný od obvyklého, mě známého prožitku. Celá masáž mi přinesla zcela nový pocit přijetí vlastního těla, se všemi jeho částmi. Prožitek sexuální energie jakožto primární životní energie pro mě byl skutečným objevem. Připadal jsem si jako v chrámu, zasvěcován do skutečného, plného a úplného života kněžkou.
Miloš z Liberce, 31.3.2015

Jasmina,
I appreciated my reflexology treatment. Clearly you have a lot of knowledge. When you said that you would work on my ailment by treating my feet I did not believe it would work. But I have to say that it did, and I am impressed. Thank you.
Anthony,57years,manager

Centrum regenerace a relaxace Jasmína jsem navštívil několikrát. Pracuji v kanceláři, sedavé zaměstnání kompenzuji sportem. Obojí mi přináší radost a potěšení, ale také potíže v podobě bolestí zad, krční páteře. Protože jsem s těmito potížemi navštívil několik rehabilitačních pracovišť, mohu srovnávat. U Jasmíny vás překvapí a potěší příjemné prostředí, odborný a kvalifikovaný přístup, ceny a především pozitivní výsledek procedury. Doporučuji, budete odcházet spokojení s pocitem maximální péče a porozumění vašim potížím, plni energie a chuti do života.
Slávek Skřivánek, 50 let, podnikatel

Vyzkoušela jsem několik masérek a paní Smithová je jedna z nejlepších, kterou znám. Na rozdíl od některých mých předchozích zkušeností jsem u ní měla vždy pocit opravdového zájmu a péče. Oceňuji také její individuální přístup a příjemné prostředí masérny.
Blanka 31, učetní

Na masáži v centru Jasmína jsem byl několikrát a musím s úsměvem prohlásit, že příjemnější prostředí, citlivější přístup a jemné zacházení asi jinde nenajdete. Atmosféra je o to přijemnější, když vidím, jak profesiónálně paní masérka k masáži přistupuje. Nic nenechá náhodě a vše do nejmenšího detailu připraví tak, aby byl "pacient" spokojený. Vyzkoušel jsem celkovou masáž, masáž šíje vsedě a také "taping" na koleno a na záda v oblasti lopatek. S celkovou masáží jsem byl spokojen nejvíce, je to výborná relaxace a v podání centra Jasmína je prostě bezkonkurenční. Je to zřejmě tím, že má paní masérka čerstvě vystudováno a používá všechny prvky, které se naučila, což z masáže dělá nádherný prožitek. S masáží šíje v sedě jsem nebyl tak spokojen, bylo to způsobeno pozicí v sedě, ta mi příliš nevyhovuje, neboť se při ní nedokážu uvolnit a také tím, že v ní trávím většinu pracovního času. Proto volím raději masáž zad nebo ještě lépe celkovou masáž. V případě tapingu musím říci, že mi pásky velmi pomohly, zkrátily dobu rekonvalescence a zmírnily bolest, uvolnily svaly a já mohl sportovat, nebo dokonce stěhovat prakticky hned po aplikaci. Pouze dodávám, že koleno bylo naražené. Paní masérka mě vždy přijemně namasíruje. Její neustálý zájem o masáže a další studium v této oblasti je také velké pozitivum. Navíc s Vámi vždy prokonzultuje Vaše potíže a tak není divu, že od ní odcházím velmi příjemně naladěný a těším se na příští masáž. Nezbývá než Vám vřele doporučit její služby.
Honza Alinče, 33, projektant

Byla jsem v centru Jasmina na tejpování - odborný a citlivý přístup, kinezio-tape pomáhá při poúrazových stavech, chrání poráněné místo před nadměrnou námahou a umožňuje mu návrat k optimálnímu stavu. Pomohla mi po úrazu kotníku, byl pak při chůzi jak v bavlnce.
Věra Taussigová, účetní

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat za úžasnou terapii! Něco takového jsem absolvovala poprvé v životě a rozhodně ne naposledy. Výsledek je skvělý! Mám možnost srovnání s klasickými masážemi i s lymfatickými masážemi, které jsou také velice příjemné. Ovšem výsledný efekt terapie shiatzu od paní Smithové mne opravdu překvapil. Mám problémy s karpálními tunely na rukou a po této masáži se mi ulevilo velmi výrazně. Klasická metoda léčby je invazivní ošetření u lékaře, kdy mi vpichují do rukou kortikoidy. To je ovšem velmi nepříjemné a bolestivé ošetření. Jsem proto nadšena, že jsem objevila tuto úžasně příjemnou, ulevující a hlavně účinnou metodu. Ovšem také druhý, velmi výrazný efekt terapie byl "pohlazení po duši” a to žádný doktor nedokáže. Už v průběhu terapie jsem pociťovala příjemnou psychickou úlevu. Hlavní efekt se dostavil hned po terapii a v následujícím dni. Tak dobře mi už dlouho nebylo. Velice děkuji paní Smithová a přeji vám hodně spokojených klientů.
Michaela Mynaříková 46 let 7.11.2013

Dobrý den, fixace kotniku tejpem byla skvělá. Při závodu jsem o něm nevěděl. Po sundání se na něm nedá stát. Vypadá to asi na sádru.
Zdravím Ota Taussig 19.9.2011

Jasmína