Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Reflexní masáž chodidel Reflexní masáž chodidel


Reflexní masáž chodidel

Nezdá se to, ale pouhé promačkávání a masírování chodidel vám může velmi ulevit a příjemně navodit. Lidské tělo je protkáno bezpočtem nervů, které začínají v mozku a přes nervovou dráhu prostupují orgány a končí právě na chodidlech, kde se shlukují do bodů nebo plošek. Mačkáním těchto reflexních bodů se dostaneme až k vnitřním orgánům, které posilujeme a podporujeme například při léčbě dlouhodobých chronických onemocnění.

Kdy využít reflexní masáž chodidel

Tato masáž patří mezi hluboce relaxační masáže, je vhodná zejména na jaře pro povzbuzení a očistu organizmu. Také je velice vhodná v těhotenství, kdy nelze podávat léky atd.

Reflexní masáž chodidel obsahuje 10 minutovou koupel chodidel s přídavkem minerálních solí, které obsahují prvky mletého křišťálu, safíru, citrínu, achátu atd., poté následuje 30 minutová reflexní masáž chodidel.

Co se dá pomocí reflexologie léčit?

Masáž chodidel se osvědčuje zejména u problémů s krční a bederní páteří. Má pozitivní vliv u léčení migrény, ale také u autoimunitních onemocnění (astmatu, artrózy nebo alergie).  Pomáhá i vyladit a vyčistit organismus, oslabený dlouhodobým užíváním léků.

Kdy není reflexní masáž chodidel vhodná

Máte-li nějaký kožní problém nebo zánět (třeba kvůli diabetu). Užíváte-li léky snižující imunitu nebo proděláváte chemoterapii.

Jsem tady pro Vás
Jasmína