Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Regenerační masáž zad a šíje Regenerační masáž zad a šíje


Regenerační masáž zad a šíje

Je to výborná masáž pro uvolnění bolesti zad, šíje a ramen. Masérka pomocí hmatů a tlaků pomůže uvolnit bolest ze zatuhlých a namožených svalů, zklidní vaši mysl, napětí. Je vhodná i při rekonvalescenci po operaci pohybového aparátu. Pocit ztuhlých zad a bolest v šíji zná snad každý z nás a bohužel jsme si na to svým způsobem zvykli. Teprve až po masáži si uvědomíme, jak naše svaly byly bolestivě napjaté a kolik energie nás stálo k překonávání bolesti s tím spojené.

Komu je masáž určena

Masáž zad a šíje lze doporučit opravdu každému. Zvláště indikovanou skupinou jsou však lidé se sedavým zaměstnáním u počítače nebo za volantem.

V čem masáž nejvíce pomůže

Masáž zad a šíje ulevuje od napětí, bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce. Velice dobře pomáhá při bolestech hlavy a migréně. Odbourává stres a pomáhá uvolnit pocity napětí, úzkosti a deprese.

Regenerační masáž je velmi uvolňující a pozitivně vás naladí. Uvolňuje i napětí v dolní části zad, to oceníte zvláště po dlouhém sezení nebo po dlouhé cestě autem.

Masáž probíhá na masážním lehátku. Použité masážní techniky jsou přizpůsobeny stavu svalstva na zádech. Terapeut určenými hmaty odstraní nahromaděné látky ve svalstvu např. kyselinu mléčnou, která způsobuje únavu.

Jsem tady pro Vás
Jasmína