Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Valentýnská sleva nejen pro zamilované - 20 % na všechny luxusní masáže v nabídce. Tuto slevu můžete uplatnit od 10. 2. do 17.2. 2019.

Jak podpořit své zdraví , mít plno energie a cítit se dobře?
Zeptej se mě jak.

Jsi rozhodnutý/á vydat se na cestu ke kvalitám a tvého života?
ANO znamená první krok.

Jsme v kontaktu 602 444 665,e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Co nabízím:
  • celostní přístup
  • alternativu, poradenství
  • vědomý dotek

Tvé zdraví, pohoda, dostatek energie je nejvzácnější poklad na světě.

S láskou a úctou
Iveta Jasmína


Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Retreat Retreat


Retreat pro tebe, pro něj, pro vás

Pomůže ti dostat se hlouběji k sobě, k své přirozenosti. Probudí  a okoření prožívání vašeho intimního vztahu. Chceš si prožívat svojí intimitu tak jak to opravdu máš, jak to cítíš? Chceš zažívat lásku, potěšení a pochopení v intimitě sama k sobě i k partnerovi? Budu tvým průvodcem, aby jsi mohla najít a uvolnit místa, kde tušíš že je napětí. Podpoříím tě, aby jsi mohla rozpustit pocity studu, strachu z nepřijetí či odmítnutí. 

S láskou a úctou

Jasmína

Tantrická masáž


Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry je krásný rituál pro ty, kteří chtějí dát své intimitě nový impuls a přejí si prožít úžasný a jediněčný zážitek spolu.

Těším se na Vás

Jasmína


 

 

Tantra retreat pro páry

Pro páry, které chtějí zlepšit svůj intimní vztah, najít novu cestu k sobě. Naučím tě jak vykomunikovat co potřebuješ, jak uvolnit to co cítíš a přestat se bát,  že budeš odmítnutá/ý, přijímat se takový jaký jseš, taková jaká jseš. V bezpečném prostoru přijetí se otevřeš novým dotekům. Pomoci dechu, zvuku a pohybu se naučíte rozproudit vaší sexuální energii. Můžu být vaším mentorem, aby jste našli a vydali se na novou cestu k vaší intimitě.

 

4 ruční tantrická masáž Sultán

Prostřednictvím doteků 2 tantrických bohyň, se dostáváš k sobě. Čas jakoby se zastavil, cítíš podporu a přijetí. Tvoje tělo si právě teď může dovolit vypnout, uvolnit napětí a dlouhodobý stres. Koupeš se v dotekové lázni. Tvoje životní – sexuální energie stoupá a klesá, tak jak si dovolíš. Můžeš a nemusíš explodovat.

Tantrická masáž sultán
Tantrická masáž sultán

Jsem tady pro vás
Jasmína 602 444 665

Jasmína