Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Shiatsu pro těhotné Shiatsu pro těhotné


Velmi uvolňující a harmonizační masáž, která je postavena na znalostech akupunkturních drah (meridiánech) a momentálních potřeb nastávající maminky. Pomáhá při nevolnostech, motání hlavy, uvolňuje bolesti beder, kříže, ramenou.

Terapeut pracuje s jemným, avšak do hloubky působícím tlakem palce, prstů nebo dlaní po celém těle, kde podle potřeb protáhne a uvolní danou část těla. Masáž se provádí na oblečeném těle. Nastávající maminka leží na futonu v pohodlné poloze na boku nebo zádech podložena a obložena polštářky.

Ošetření shiatsu je příjemná a zároveň účinná podpora v těhotenství a to je důležité pro každou nastávající maminku.

Shiatsu přinese užitek i miminku

Nejen mamince přinese shiatsu užitek. Masáž celkově podporuje a harmonizuje i nenarozené miminko, díky masáži může zaujmout vhodnou polohu pro porod. Maminka bude své miminko lépe vnímat už před porodem, bude zdravější a vyrovnanější, čímž zajistí miminku správný vývoj a růst.

Shiatsu i pro nastávající maminky

Z masáží shiatsu mají užitek i ženy, které se na mateřství teprve chystají. Organismus by měl být před těhotenstvím silný, zdravý a v rovnováze. Pravidelné shiatsu masáže pomohou posílit organismus, rozproudit energii v pánvi, rozproudit energetické dráhy a uvolnit blokády. Shiatsu masáže mohou být velmi dobrým pomocníkem při plánovaném těhotenství.

Jsem tady pro Vás
Jasmína

Jasmína