Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Shiatsu terapie Shiatsu terapie


Shiatsu - řešení pro tebe, nový směr. Masáž nejen pro stydlivé, ale i pro tebe. Přeješ si , chceš uvolnění, dotek, podporu na fyzické i psychické úrovni. Chybí ti kvalitní spánek? Jsi/jste pod dlouhodobým stresem? Práce Vas bavi, ale jste vyčerpáni? Chcete žít kvalitnější život? Ano, je prvni krokem na cestě k zlepšeni.

Při Shiatsu jsi oblečený, proto doporučuji si vzit vždy sebou volné a pohodlne oblečení. Budeš dostávat to nejlepší z mého umění doteku, znalostí z TCM, akupunkturních bodech a meridianech našeho těla. Mohla bych tady napsat tisice slov o blahodárný účincích této úžasné terapie, ale jen tvoje osobni zkušenost, zážitek ti napoví, jakým přínosem může být pro  tebe Shiatsu. Je to právě to, co teď potrebuješ? Co chybi v tvojí péči o sebe?

Jsme ve spojeni: 602 444 665, e-mail: jasmina.iv@seznam.cz.

S láskou a úctou

Jasmína