Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.czZajímavosti

Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Tantrické masáže Tantrické masáže


Tantrické masáže

Tantrická celotělová smyslná masáž (výhradně se nejedná o erotické služby)

Tantrická masáž

Co je tantrická masáž? Pomůže mi dostat se k mojí intimitě? Objevit mojí sexualitu?

Ano, je to celotělová smyslná masáž. V bezpečném prostoru důvěry a respektu zažijete luxusní doteky dlaněmi, prsty, peříčky, kožešinkami a vonnými oleji.

Masáž vedu jako rituál. Objevíte a propojíte se se svojí životní = sexuální energií. Za pomoci dechu tuto krásnou energii rozvedete do celého těla. Pomůže vám uvědomit si a rozpustit pocity studu, viny, zlosti, nepřijetí. Uvolní se napětí, energetické bloky. Vaše tělo se bude regenerovat. Můžete cítít radost, štěstí hluboký pocit propojení a příval životní energie. Zažijete doslova intimní setkání sami se sebou v takové intenzitě, kterou si dovolíte.

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi tato masáž pomohla rozpustit stud, vztek a nepřijetí. Cítila jsem pak příval energie, pocit lásky k sobě a vděčnost mému tělu.

Těším se na Vás
Jasmína

Tantrická masáž


Tantrická masáž pro páry - partnery, manžele, zamilované, milující a milované…

Tantrická masáž pro páry je krásný rituál pro ty, kteří chtějí dát své sexualitě nový impuls a přejí si prožít úžasný a jedinečný zážitek spolu.

Párová tantrická masáž umožňuje prožít společný čas a podpořit tak partnerský život a vzájemné objevování.

Ke splnění vašeho snu můžete využít konzultaci se sexological bodyworkerkou, se kterou spolupracuji. Konzultace je součástí masáže (více na www.irenabartosova.cz). Ptejte se na jakoukoli otázku týkající se Vašeho intimního života.

Těším se na Vás

Jasmína


Masáž rosety (konečníku)

Je jemná relaxační, příjemná a bezpečná masáž pro ženu i muže. Pro většinu lidí je ještě stále tato masáž tabu. Možná i proto, že je zahalená tajemstvím a strachem. Ačkoliv je tato část těla velmi důležitá pro život a může nám poskytnout krásná potěšení, byla spojována s něčím nečistým a společensky nepřijatelným. Může zde být uchováno mnoho strachu. Říká se, když máme strach, máme stažený i zadek.

Ženy při této masáži ocení velmi příjemné doteky. Možnost si také říci, jaké doteky a intenzitu potřebují. Navíc je tato masáž další z možností, jak oživit a uvolnit pánev nejen fyzicky, ale i psychicky, což se doporučuje zejména při potížích s otěhotněním.

Muži ocení možnost masáže prostaty, bezpečí a další vzrušující pocity během celé masáže.

Masáž dělám v tantrickém duchu. Na začátku je úvodní rituál, a pak uvolňuji celé tělo doteky, tak aby se masírovaný cítil v bezpečí a mohl si užít vzrušující pocity během masáže. Nejvíce času věnuji masáži zadečku, kolem rosety vně i uvnitř. Vše se děje na základě dohody. Masáž končí závěrečným rituálem, kde si ještě užíváte doznívající příjemné zážitky, můžete ležet, sedět nebo i sdílet.

(Před masáží, doporučuji dojít si na stolici, umýt si zadeček (nejlépe v klidu doma). Klystýr není nutný.¨)

Masáž ladím, tak aby se masírovaný cítil v bezpečí a uvolněný. Používám velmi kvalitní lubrikanty a olejíčky.

Tantra retreat pro páry

V bezpečném prostoru lásky a přijetí se otevřete novým dotekům. Naučíte se jak používat vědomý dotek. Jak si říct o to co potřebuji. Zpestříte svůj intimní vztah. Objevíte novou cestu k vzájemnému uvolnění a potěšení. Můžu být vaší inspirací a průvodcem na nové cestě ve vašem intimním vztahu s partnerkou/partnerem.

4 ruční tantrická masáž Sultán

Prostřednictvím doteků 2 tantrických bohyň, se dostáváš k sobě. Čas jakoby se zastavil, cítíš podporu a přijetí. Tvoje tělo si právě teď může dovolit vypnout, uvolnit napětí a dlouhodobý stres. Koupeš se v dotekové lázni. Tvoje životní – sexuální energie stoupá a klesá, tak jak si dovolíš. Můžeš a nemusíš explodovat.

Tantrická masáž sultán
Tantrická masáž sultán

Jsem tady pro vás
Jasmína 602 444 665

Jasmína