Jasmína - péče o tělo a duši
Alešova 152/7 | 400 01 Ústí nad Labem | +420 602 444 665 | jasmina.iv@seznam.cz

Dárkové poukázky pro Vaše milé, příbuzné a známe si můžete zakoupit už ted u mě ve studiu, nebo nově i přes e-mail. Přejete-li si, pomůžu Vám vybrat ideální masáž, ošetření nebo terapii pro obdarované. Za každou 3 zakoupenou poukázku dostanete 10% slevu. Pište, volejte na 602 444 665, jasmina.iv@seznam.cz


Zajímavosti


Kraniosakrální biodynamika
4 ruční tantrická masáž sultán
Retreat pro páry i jednotlivce
Božská masáž chodidel
Indická masáž hlavy
Tantrické léčivé masáže>
Doteková lázeň
Je čas lávových kamenů

​Hledáš příjemný zážitek? Bolí tě svaly a klouby? Potřebuješ vypnout?

číst dále »
Dynamická meditace

patří mezi velmi účinné metody k uvolnění potlačovaných energií a citů. číst dále »


Dny otevřených dveří
Péče o tělo a duši
Jasmína
Iveta Jasmína Smith

Taping a kinezio-taping Taping a kinezio-taping


Tejpování je vlastně obdobou zpevňovacích nebo funkčních bandáží jako ochranné nebo rehabilitační pomůcky, je však šetrnější vzhledem k zachování volného krevního oběhu a patří mezi tzv. funkční techniky prevence, případné léčby pohybového aparátu.

Taping (tejping) je založen na tejpování - oblepování kloubu 3 páskami ze speciálního, prodyšného materiálu tak, aby byla funkce pohybu zachována a pohybový aparát byl podpořen. Tejpuje se při doléčování zraněného kloubu a jeho okolí nebo jako prevence na sportovní výkon. Tato technika se k nám dostala v 80 letech a používala se většinou u hokejistů. V současné době se využívá nejen u vrcholových sportovců ale i u rekreačních sportů.

Kinezio-taping (tejping) - je podobná technika jako taping, ale má větší rozsah využití. Tejpují se většinou svaly, šlachy kloubů, jedním či více tejpy. Tejpy jsou v barevném rozlišení podle účelu použití - např. modrý proti bolesti, zelený léčí, černý dodává energii atd. Kinezio-tape vydrží 7 - 14 dní, lze se sním sprchovat.

Jsem tady pro Vás
Jasmína

Jasmína